O nas

Kim jesteśmy


Jesteśmy specjalistami w zakresie mechaniki. Projektujemy i wykonujemy urządzenia dostosowane do potrzeb i przestrzeni. Naszą misją jest docierać do naszych klientów z rozwiązaniami, których faktycznie potrzebują i w czasie, który jest dla nich najbardziej odpowiedni. Od ponad 30 lat zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem i montażem urządzeń mechanicznych scen teatralnych i sal widowiskowych. W ostatnim czasie naszą działalność rozszerzyliśmy o specjalistyczne rozwiązania mechaniczne dla przemysłu.

Co nas wyróżnia


Zaczynając od etapu opracowania założeń funkcjonalno-użytkowych, poprzez prace projektowe, aż do kompletnej realizacji, ściśle współpracujemy z naszymi klientami dopasowując się do ich wymagań. Nasze urządzenia są niezawodne i przystosowane do działania z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Doświadczona kadra inżynieryjno-techniczną oraz wykwalifikowany zespół wykonawczy sprawia, że prace realizowane są terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości. Chcesz nas poznać lepiej, zapytaj o nasze referencje

Dla kogo pracujemy


Naszą ofertę tworzymy uwzględniając indywidualne potrzeby klienta. Słuchamy i analizujemy, następnie – projektujemy i realizujemy. Dzięki współdziałaniu z klientem sprawiamy, że jego pomysły i marzenia przekształcają się w unikalne rozwiązania techniczne.. Lata pracy i doświadczeń związanych z mechanizacją scen teatralnych powodują, że nie ma dla nas ograniczeń. Przygotowujemy pełną dokumentację techniczną, również w ramach procesu projektowania budowlanego. Nasza praca nie kończy się na etapie montażu urządzeń. Zapewniamy szkolenia, serwis i przeglądy okresowe, gwarantujące bezpieczną i bezusterkową eksploatację. Oferujemy również naprawy urządzeń. Opracowujemy również audyty i ekspertyzy techniczne oraz specjalistyczne oceny dla urządzeń wynikające z przepisów. Wspomagamy proces rejestracji i przeglądów urządzeń dozorowych w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Nasi klienci to:

  • Biura projektowe
  • Instytucje kultury
  • Firmy budowlane
  • Przedsiębiorstwa przemysłowe
  • Klienci indywidualni

Nasze osiągnięcia


Zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy setki urządzeń w teatrach, salach koncertowych i widowiskowych, domach kultury i szkołach. Możesz nie zdawać sobie nawet sprawy, że widziałeś już pracę naszych urządzeń na jednej ze scen. Jeśli jesteś ciekaw, gdzie znajdują się nasze urządzenia, zapraszamy do zapoznania się z listą naszych realizacji.